vonios valymas; mikropluosto sluostes raypath; raypath nanosilver sluostes

Vonios kambario priežiūra

Ar žinote, kad visa buitinė chemija pagaminta rūgščių + klijų pagrindu? Ant mūsų valomų paviršių paliekama buitinės chemijos-klijų plėvelė, kuri prie savęs dar labiau traukia nešvarumus.

Mes turime kontaktą su visais vonios kambario paviršiais – praustuvu, čiaupu, plytelėmis, vonia ar dušo kabina ir pan. Bėgantis ir garuojantis vanduo tirpina plėvelę, o su kylančiais garais įkvepiama dalis buitinės chemijos likučių.

Svarbiausia – valydami kambarius ištisai kontaktuojame su buitine chemija, kuri kenkia sveikatai, kvėpavimo takams. Kaip taisyklė, vonios kambariai dažnai būna prasčiau ventiliuojami, taigi ir buitinės chemijos kvapas užsilaiko ilgiau.

Raypath šluostės suteikia unikalią galimybę visus vonios paviršius išvalyti naudojant tik vandenį. Nano Silver technologija užtikrina, kad valymo metu būtų atliekama dezinfekcija, todėl paviršiai yra ne tik švarūs, bet ir apsaugoti nuo patogeninių mikroorganizmų.

Vonios kambario priežiūra su Raypath šluostėmis:

☘️ Balta pirštinė – kriauklės, vonios/dušo, čiaupo valymas, kalkių valymas ir veidrodžio priežiūra, wc valymas ir priežiūra

☘️ Sunbeam audinio šluostė – po valymo balta medžiaga surenka drėgmę nuo paviršių, juos nusausina ir nublizgina

☘️ Muilas su sidabru – šluosčių priežiūrai

☘️ WC valiklis su sidabru – ideali švara, malonus kvapas, sveikatai saugi sudėtis.

ĮSIGYKITE VONIOS KAMBARIO PRIEŽIŪROS KOMPLEKTĄ!

 

Parašykite komentarą