Apmokėjimo ir pristatymo būdai

Apmokėjimo būdai

INTERNETU

1.El.bankininkystė per mokėjimų sistemą PaySera

Elektroninėje parduotuvėje www.parduotuve.sveikasvara.lt naudojama atsiskaitymo sistema PaySera. Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis.
Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, todėl ir siuntą galėsime suformuoti dar tą pačią dieną.

2. Mokėjimas tiesioginiu pavedimu

Pasirinkę šį būdą, nurodytu elektroniniu paštu gausite rekvizitus ir informaciją, pagal kurią reikės padaryti pavedimą. Prekė bus išsiųsta tik pavedimui pasiekus Pardavėjo sąskaitą. Priklausomai nuo Pirkėjo banko, tai gali trukti 1-3 d.d.

3. Mokėjimas per PayPal sistemą
Elektroninėje parduotuvėje www.parduotuve.sveikasvara.lt galite atsiskaityti per PayPal sistemą. Tai plačiausiai pasaulyje naudojama atsiskaitymo sistema. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis.

Apmokėjimas prekių atsiėmimo metu

Apmokėti prekių atsiėmimo metu galima pasirinkus COD paslaugą per Omniva arba LpExpress kurjerio pristatymą į namus.

AR MOKĖJIMAS PER MOKĖJIMŲ SISTEMĄ YRA SAUGUS?

Taip. Apmokėjimo duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas.

Jeigu turite klausimų dėl apmokėjimo, rašykite mums:

El.paštu: info@sveikasvara.lt

Pristatymo būdai

 

Elektroninėje parduotuvėje www.parduotuve.sveikasvara.lt prekių pristatymo būdą galite pasirinkti prekių užsakymo metu. Pildant prekių užsakymo formą, prašysime nurodyti savo adresą, net jeigu planuojate pasirinkti pristatymą per paštomatus. Sistema pagal jūsų pateiktą adresą, pasiūlys paštomatus esančius jūsų mieste. Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas taikomas tik perkant didžiuosius prekių komplektus VIP 1 arba VIP 2.

Lietuvos paštas

Užsakymai siunčiami registruota pirmenybine siunta. Pristatymo terminas Lietuvoje – 2-5 darbo dienos. Kaina – 2.00 Eur.

OMNIVA paštomatas

Siunta pristatoma į Jūsų nurodytą paštomatą visoje Lietuvoje. Pristatymo terminas – 1-2 darbo dienos. Kaina – 2.50 Eur. Jei neįmanoma pašto siuntos pristatyti per paštomatą dėl per didelio siuntos dydžio, susisiekiame su klientu asmeniškai ir suderiname kitą siuntimo būdą.

OMNIVA Kurjeris

Siunta pristatoma tiesiai į namus. Pristatymo terminas – 1-2 darbo dienos. Kurjeris apie siuntos pristatymo laiką informuoja telefonu (būtina nurodyti telefono numerį teikiant užsakymą). Kaina – 4.00 Eur.

LPEXPRESS paštomatas

Siunta pristatoma į Jūsų nurodytą paštomatą visoje Lietuvoje. Pristatymo terminas – 1-2 darbo dienos. Kaina – 2.50 Eur. Jei neįmanoma pašto siuntos pristatyti per paštomatą dėl per didelio siuntos dydžio, susisiekiame su klientu asmeniškai ir suderiname kitą siuntimo būdą.

LPEXPRESS Kurjeris

Siunta pristatoma tiesiai į namus. Pristatymo terminas – 1-2 darbo dienos. Kurjeris apie siuntos pristatymo laiką informuoja telefonu (būtina nurodyti telefono numerį teikiant užsakymą). Kaina – 4,00 Eur.

Pristatymas į užsienį

Galime išsiųsti Jūsų užsakymą į bet kurią pasaulio šalį. Susisiekite el. paštu info@sveikasvara.lt ir mes Jums surasime patogiausią pristatymo būdą.