Raypath šluosčių priežiūra ir naudojimas

KAIP VEIKIA RAYPATH ŠLUOSTĖS?

 

Raypath gaminiai - tai šluostės ir kitos valymo priemonės, kuriomis galima išvalyti savo namus, biurus ar kitas patalpas naudojant tik vandenį.

Pagamintos pagal ypatingą NanoSilver (sidabro dalelėmis) technologiją, turinčios išskirtinę mikropluošto sandarą, šios šluostės valo efektyviai, saugo sveikatą ir aplinką, taupo laiką ir pinigus. 

Paviršiai ne tik nuvalomi (dėka ypatingos mikropluošto sandaros) ir dezinfekuojami (dėka sidabro), bet nuo jų panaikinami ir anksčiau naudotos buitinės chemijos likučiai.

Raypath šluosčių kiekvienas plaukelis primena žmogaus plauko struktūrą - turi mažas įpjovas, kurios surenka nešvarumus į "plaukelio" vidų, o plaunant su muilu, nešvarumus "paleidžia".

Kuo daugiau naudota šluostė, tuo didesnis plaukelių įpjovų atsidarymas - tuo lengviau surenkamas ir paleidžiamas purvas. Štai kodėl, šluostės vidutiniškai keičiamos kas 15 metų - klientams gaila atiduoti seną, tačiau geriau už naują valančią šluostę :)

Raypath šluostės dirba KOMANDOJE! Ką tai reiškia?

  1. Pirštinės (balta, balta nova, kreminė) pagamintos iš mikropluošto, kuris vandens pagalba purvą ir riebalus ištirpdo iki emulsijos - t.y. - vandenyje "pakibusių" purvo dalelių (kadangi riebalai netirpūs vandenyje). 
  2. Sunbeam audinys surenka vandenį ir purvą, užrakina savo viduje, nusausina ir nublizgina valomą paviršių. Sunbeam pagamintas iš itin tankiai suausto siūlo (1 cm² suausta 1 km) 3 sluoksnių medžiagos, pagal ypatingą japonišką technologiją. 

REKOMENDUOJAME kartu su pirštinėmis įsigyti ir Sunbeam audinio šluostę. Taip pasieksite geriausią rezultatą!

RAYPATH ŠLUOSČIŲ AKTYVAVIMAS

Prieš pirmąjį naudojimą šluostes reikia aktyvuoti - išskalbti rankomis arba automatinėje skalbimo mašinoje ne aukštesnėje kaip 60°C temperatūroje, taikant švelnią programą. Taip išskalbiami nereikalingi pluošto pūkai. Pats pluoštas veikiamas vandens atsiveria ir yra paruoštas naudoti. Pilna aktyvacija - po 3 kartų naudojimo, t.y. valymo ir išskalbimo.

RAYPATH ŠLUOSČIŲ NAUDOJIMAS

 

Valymas su Raypath šluostėmis turi būti atliekamas lengvais sukamaisiais judesiais, nespaudžiant per jėgą. Plaukeliai turi lengvai stovėti, o ne būti prispausti prie valomo paviršiaus.

Netrinkite plytelių tarpų ar grubių paviršių įrėmę pirštų galus. Jeigu reikia valyti tarpelius, valykite delno kraštu/šonu. Jeigu sunkiau įveikiami nešvarumai - galite naudoti Raypath muilą su sidabru, sodą ar citrinos sultis kaip pagalbines priemones.

Nepalikite purvinų šluosčių išdžiūti. Purvas, užrakintas plauko viduje, išdžiūvęs sukietins mikropluoštą ir gali "nulaužti" plaukelius. Jeigu labai skubate ir nespėjate išplauti šluosčių, užmerkite jas į vandenį.

RAYPATH ŠLUOSČIŲ PRIEŽIŪRA

 

Šluostes galite skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje. Temperatūra neturėtų būti aukštesnė negu 60 °C. Jeigu skalbiate skalbimo mašinoje - naudokite švelnią programą.

Apsukos ne didesnės negu 600 RPM

Nenaudokite minkštiklių ar skalbiklių, kurių sudėtyje yra minkštinančių medžiagų, kadangi tai gali pakenkti mikropluoštui. Rekomenduojama Raypath šluostes skalbti Raypath Nano silver muilu arba Raypath skalbikliu su sidabru. Kodėl? Šluostėse yra sidabro, kuris atlieka dezinfekcinę funkciją, tačiau su laiku jis išsiplauna, todėl svarbu jį papildyti skalbiant specialiomis Raypath priemonėmis. Šios priemonės taip pat pagamintos iš natūralių medžiagų, idealiai tinkančių pluošto priežiūrai.

Nenaudokite baliklių ar kitos buitinės chemijos.

Padėkite Raypath šluostes natūraliai išdžiūti. Nedžiovinkite ant gyvatukų, radiatorių, džiovyklėse bei venkite tiesioginių saulės spindulių.