Lizingas

LIZINGAS BE PABRANGIMO – IŠSIMOKANT PER 3 MĖNESIUS

SUPER PASIŪLYMAS PAVASARIO SEZONUI!

Pirkite bet kurių Raypath prekių už daugiau nei 100 eurų. Išmokėjus visą sumą per 3 mėnesius – lizingas be pabrangimo!

(DAUGIAU APIE IŠSAMIAS LIZINGO SĄLYGAS)

NAMŲ ŪKIO IŠLAIDŲ PAKEITIMAS – KAS TAI IR KODĖL JŪS SUTAUPOTE?

Paskaičiuota, kad vidutinė 4 asmenų šeima, gyvenanti name, turinti augintinių ir bent vieną automobilį, namų ūkio reikmėms ir priežiūrai išleidžia vidutiniškai apie 50 eurų per mėnesį! Iš ties įspūdinga suma.

Namų tvarkymas, automobilio ir augintinio priežiūra yra darbai, kuriuos reikia atlikti nuolatos, visą gyvenimą. Mes neturime pasirinkimo nesitvarkyti. Taip pat retas žmogus nesirūpina savo kūno odos švara, neperka prausiklių ar šveitiklių. Per laiką susidaro ženkli suma.

O kur dar po šių visų valymo priemonių liekanti pakuotė?

Ar kada nors susimąstėte, kad buitinė chemija kenkia sveikatai?

Ar nenusibodo keletas skirtingų valiklių skirtingiems namų paviršiams?

Raypath NAMŲ RINKINYS buvo sukomplektuotas taip, kad BE BUITINĖS CHEMIJOS būtų galima išvalyti bet kokį paviršių Jūsų namuose. Rinkinį sudaro įvairios šluostės tiek grindims, tiek ir kitiems paviršiams. Žinoma, jeigu jūs gyvenate vienas ar dviese nedideliame bute, NAMŲ RINKINYS gali būti per plataus asortimento jūsų poreikiams, t.y. jeigu jūsų bute visur laminatas ar parketas – užteks kreminės ar Nova medžiagos grindų šluostės bei rožinės šluostės dulkėms surinkti nuo lubų, sienų, spintų ir, žinoma, grindų (vietoj dulkių siurblio). Todėl šluosčių pasirinkimas dažniausiai būna individualus, atsižvelgiant į namų baldus, plotą, poreikius.

Mūsų (du suaugę, du vaikai ir katė trijų kambarių bute) ŠEIMOS KOMPLEKTAS:

  1. VIRTUVĖ – balta mini šluostė, sunbeam, rudas muilas
  2. VONIA – balta pirštinė, sunbeam
  3. GRINDYS – šluota su rožiniu ir Nova padu
  4. LANGAI – langų ekspresas (aukštiems balkono langams + šluotos kotas) ir didelis sunbeam, taip pat balta pirštinė ir balta mini šluostė (pagal poreikį) langų rėmų tarpams išvalyti
  5. Rožinė pirštinė S (vaikiška) ir M – dulkių valymas, į kurį mielai įsitraukia ir vaikai su savo dydžio pirštine
  6. WC – wc valiklis (ypač malonaus kvapo, su natūraliais eteriniais aliejais), mini šluostė, sunbeam.
  7. Nova pirštinė ir mini šluostukas – pirštinė minkštiems baldams, kilimams, automobilio salonui. O mini šluostukas greitiems pavalymams apsitaškius rūbus, batų priežiūrai, nepamainomas kelionėse.

Tikrai nereikia 3-4 mini baltų šluosčių, pirštinių ar sunbeam. Vienas komplektas pas mus tik virtuvės zonai. Kitas – vonia, tualetas, langai ir kiti valymai.

Be chemijos jau gyvename virš 2 metų! Taip, mini baltą šluostę keitėme vieną kartą, nes ji, nors savo darbą atliko puikiai, bet vizualiai buvo „nebegraži” virtuvėje. Su mielu noru pasiėmė vaikas savo dviračio valymui 🙂 Bendra mūsų ŠEIMOS KOMPLEKTO suma apie 500 eurų.

DAUG? Taip, tai gali pasirodyti daug. Bet komplektą naudojame jau daugiau nei 2 metus, taigi išlaidos per mėnesį apie 20 eurų ir jos mažėja kasmet, kadangi šluostės tarnauja apie 10-15 metų! Per tuos metus nebepirkome jokių valiklių ar kempinėlių. Tvarkymasis pasidarė malonus ir greitas. Vaikai mielai prisideda prie valymo. Namuose – natūralios švaros kvapas.

Siūlome išbandyti skaičiuoklę ir apytiksliai įsivertinti savo namų ūkio išlaidas.